רוצה למכור?

יש ברשותך פריט/ים או חפצ/י אמנות שברצונך למכור? לבדיקת התאמה ו/או קבלת הערכת מחיר/שווי עבור פריט/י אמנות ללא כל עלות או התחייבות אנא מלא/י את הטופס בעמוד זה, כולל פרטים ליצירת קשר, אינפורמציה על הפריט/ים ותמונות (מומלץ לצרף לפחות תמונה אחת של הפריט) ונציגנו יחזרו אליכם טלפונית או בדוא"ל תוך 5 ימי עסקים. ניתן לפנות אלינו (בצירוף אינפורמציה וצילומים של הפריט/ים) גם באמצעות אפליקציית ה-WhatsApp בטלפון : 0505-719-933.

  הוספת תמונה/קובץ

  אני מסכים לתנאי השימוש בשירות

  * שדות חובה

  למה למכור במכירה פומבית?

  מחיר – בראש ובראשונה בגלל המחיר. כאשר פריט עומד למכירה פומבית במכירה פומבית של בית מכירות גדול וידוע, אתם יכולים להיות בטוחים שכל האספנים הרציניים רואים אותו. במקום לפנות לכמה סוחרים בודדים ולנהל מו"מ עם מספר אנשים שונים שינסו להוריד את המחיר, במכירה פומבית הפריט נחשף לאלפי אספנים רציניים בישראל ומאות אלפי אספנים וסוחרים ברחבי העולם. במקום שסוחרים ינהלו מ"מ להוריד את המחיר, במכירה פומבית המחיר רק עולה ועולה עד שמגיעים למתמודד האחרון, מי שמציע את ההצעה הגבוהה ביותר.

  כאשר פונים לסוחרים, הם ינסו לקנות את הפריט במחיר אטרקטיבי שמאפשר להם להרוויח. אבל במכירה פומבית, הרוב הגדול של המתמודדים הם אספנים פרטיים שמוכנים לשלם הרבה יותר מסוחר. אם יש ברשותך תכשיט, אז סוחרים יהיו מוכנים לשלם פחות או יותר את מחיר הזהב, אבל כאשר פריט עולה למכירה פומבית יכולים להתמודד עליו גם 10 או 20 מתמודדים שונים שרוצים אותו לעצמם, ומוכנים לעלות ולעלות במחיר, ללא הגיון מסחרי. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד בפריטים מיוחדים ונדירים. אם יש ברשותך פריט אספני שלא רואים כל יום, זו תהיה משימה קשה עד בלתי אפשרית, למצוא את האחד שיסכים לשלם מחיר ראוי. אבל כאשר הפריט מתפרסם במכירה פומבית, אותו מתמודד יודע שיש לו הזדמנות אחת חד פעמית לשים את ידו על הפריט, אחרת הוא יימכר לאספן אחר וייעלם מהשוק לשנים רבות. כמוהו יכולים להתמודד עוד אספן או עשרה אספנים וכל אחד ממשיך לעלות את המחיר, ולעתים המחיר המושג מנותק לחלוטין מההערכות הראשונות (ראו מס' דוגמאות מצומצם מהשנים האחרונות). מכירה פומבית זהו תהליך יצרי, דינאמי, תחרותי, לעיתים מונע ע"י אגו, וכאשר המחיר מטפס, המרוויח העיקרי הוא כמובן מוכר הפריט.

  שקיפות – מכירה פומבית מאפשרת תהליך הוגן ונקי. אם תמכרו את הפריט דרך סוחר או מתווך בעסקה פרטית, לעולם לא תוכלו לדעת אם קיבלתם 90% מהתמורה, 50% מהתמורה או אפילו 20% מהערך האמיתי. עסקאות בשוק הפרטי אינן מדווחות אך במכירה פומבית מדובר בתהליך הכי הוגן וחשוף. בית המכירות והמוכר חותמים על תנאי המכירה ובית המכירות אמנם גובה עמלת מכירה אך כמעט מלוא התמורה מועברת למוכר. אם סוחר או מתווך מנסה להוריד את המחיר, בית המכירות הוא למעשה בצד של המוכר מאחר ובית המכירות גובה עמלה, ויש לו אינטרס שהמחיר יימכר במחיר הגבוה ביותר האפשרי. גם המוכרים יכולים להגיע למכירות עצמן או לצפות בהן אונליין בשידור חי, וכך המוכרים יכולים לדעת שהם מקבלים את מלוא התמורה.

  מהירות – כאשר מוכר פריט צריך לנסות להגיע לאספן הנכון שיסכים לשלם את המחיר הנכון, מדובר בתהליך ארוך ומייגע שיכול לקחת שנים ארוכות. רק מכירה פומבית מאפשרת מימוש מהיר תוך מס' שבועות וכל זאת, מבלי להתפשר על המחיר.

  התמחות במגוון תחומים – כאשר מוכרים מגוון רחב של פריטים כגון ציורים, כלי כסף, תכשיטים, שעונים, שטיחים, פסלים, עתיקות ועוד כמו במקרה של מכירת עזבונות ותכולות – בית המכירות משמש one stop shop; תחנה אחת לכל הפריטים, וזאת במקום ללכת למס' רב של סוחרים ואספנים בתחומים שונים ומגוונים. לבית המכירות מספר מומחים שונים בתחומים שונים ואלה מכירים היטב את הפריטים השונים בתחום ההתמחות. מנהלי המחלקות יוכלו לתת הערכת מחיר שמתבססת על מצב השוק בשנים האחרונות, אך כאמור במכירה פומבית המחיר גם יכול לעלות מעבר להערכות.

  מומחיות – המומחים של בית המכירות בודקים אלפי פריטים בשנה. הם יודעים מה לחפש, מה נדיר ומבוקש, ובעיקר יודעים לזהות את האוצרות שאף אחד אחר לא יוכל לזהות. אם אתה לא כ"כ בטוחים מה יש לכם ביד, אתם עלולים למכור מאוד בזול פריט מבוקש ונדיר, אבל המומחים של בית המכירות יידעו לזהות את הפריטים האיכותיים ולהעריך אותם בהערכה הנכונה.

  תזמון – גם למכור צריך לדעת מתי. לעיתים יש אמנים שנמצאים במגמת עלייה ותחומים אחרים במגמת ירידה. המומחים של בית המכירות מאוד בקיאים במצב השוק ויכולים לעזור למוכרים לקבל החלטות מושכלות. מה כדאי למכור עכשיו ועם איזה פריטים כדאי לחכות.

  מנגנון אידיאלי למכירת אוספים, ירושות ועיזבונות – בעיקר כאשר מדובר באוסף של חברות, כונסי נכסים, ירושות או עזבונות, יש צורך בגוף אחד שינהל את מכירת הפריטים בצורה שקופה והגונה, יאפשר התמודדות הוגנת ושווה למציעים שונים, ויסדיר את חלוקת התמורה בין המוכרים / יורשים.

  יוסל ברגנר
  בלה, שמן על בד, 60X73 ס”מ, חתום.…

  הערכת מחיר:

  $12,000 - $18,000

  נמכר ב:

  19000

  לאה ניקל
  ,1956 ,Eros שמן על בד, 88X115 ס”מ,…

  הערכת מחיר:

  $25,000 - $35,000

  נמכר ב:

  65000

  ציבי גבע
  מסדרת הבלטות, שמן וקולאז' על בד, 177.5X177.5…

  הערכת מחיר:

  $14,000 - $18,000

  נמכר ב:

  22000

  משה קופפרמן
  ללא כותרת, 1967 , שמן על בד,…

  הערכת מחיר:

  $10,000 - 15,000

  נמכר ב:

  78200

  תליון זהב 18K
  בדגם פרפר, משובץ יהלומים, אבני רובי, אמרלד…

  הערכת מחיר:

  $500 - $800

  נמכר ב:

  1700

  הערכת מחיר:

  $300 - $400

  נמכר ב:

  10000

  הערכת מחיר:

  $4,000 - $5,000

  נמכר ב:

  22000

  סיכת פלטינה בדגם פרח
  מורכבת מגבעול משובץ שורת יהלומים ושורת אבני…

  הערכת מחיר:

  $5,000 - $6,000

  נמכר ב:

  9000

  טל: 09-9509893
  פקס: 09-9509895
  אי-מייל: art@tiroche.co.il
  כתובת: חבצלת השרון 35 (כיכר דה שליט), הרצליה פיתוח 4664130, ישראל
  שעות פתיחה: ראשון - חמישי 18:00 - 10:00
  map
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop