מי אנחנו

מכירת לייב בתירוש בית מכירות

בית המכירות הפומביות תירוש

נוסד בשנת 1992 וקיים מאז מעל 170 מכירות פומביות, בהן נמכרו עשרות אלפי פריטי אמנות. כיום בית המכירות תירוש מקיים ארבע מכירות גדולות בשנה, של אמנות ואומנות דקורטיבית; כלי כסף, תכשיטים, יודאיקה, שעונים, שטיחים, פורצלן, מזרח רחוק ועוד. בית המכירות מתמחה בהערכה ומכירה של אמנות, ועם השנים ביסס את מעמדו כבית המכירות הגדול בישראל ובית המכירות המוביל בעולם לאמנות ישראלית.
אנחנו בתירוש מציבים את שירות הלקוחות בראש סדר העדיפויות שלנו. הצוות שלנו (לינק לעמוד הצוות שלנו) כולל צוות מומחים מקצועי ומנוסה בתחומי האמנות והאומנות הדקורטיבית אשר שמח לתרום מניסיונו ולסייע במגוון תחומים ושירותים כגון קבלת הערכה מקצועית, ייעוץ ועוד.
עם גישה לעשרות אלפי אספני אמנות בארץ ובעולם, תירוש מאפשרת מכירה של אמנות באמצעות המכירות הפומביות החיות, מכירות האונליין הדו-שבועיות, מכירות פרטיות, ומכירות בחנות האינטרנטית, מגוון המאפשר למוכרים לקבל את המחירים הטובים ביותר לאמנות שברשותם.

הקונים בתירוש, נחשפים לפריטי אמנות מיוחדים, נדירים, חלקם בעלי חשיבות היסטורית. מזה כחמש שנים שתירוש מאפשרת גם השתתפות אונליין LIVE במכירות הפומביות מכל מקום בעולם ומכל מכשיר. לקוחות מכל חמשת היבשות כבר קנו ומכרו פריטים בתירוש, וממשיכים לעשות זאת תודות למומחיות, ליושרה, ולשירות הלקוחות שאנו מציעים ללקוחותינו. במשך כ- 20 שנים, תירוש היוותה הגוף היחיד שמוכר עבור האפוטרופוס הכללי – משרד המשפטים, את כל עיזבונות המדינה ומתנות הניתנות לאנשי ציבור. בין המכירות הפומביות שהתקיימו בתירוש בשנים האחרונות ניתן למנות מכירות של עיזבונות חשובים כגון עיזבון הברונית בת שבע דה רוטשילד, עיזבון סוזי ואבא אבן, אפרים קישון, ציורים מעיזבון לאה ויצחק רבין, גולדה מאיר ורבים נוספים. בין הגופים והמוסדות שמכרו בתירוש ניתן למנות גם את אוסף האמנות של הפניקס, חברה לביטוח, ואוסף האמנות של עמי וגבי בראון – שני אוספי האמנות הגדולים בישראל בהיקפם ואיכותם, אוסף האמנות של אל-על, מוזיאון ישראל, מוזיאון ת"א לאמנות ועוד.

בשנת 2014 תירוש נבחרה ע"י בית המשפט להוציא לפועל את מכירת אוסף האמנות של חברת IDB אחזקות כחלק מהסדר החוב, מכירה בה נמכרו 100% מהפריטים ונשברו שיאי מחיר לאמנים ישראליים רבים, דוגמת לאה ניקל, רפי לביא, ניר הוד, אלי שמיר ועוד. תירוש גם מחזיקה בשיאי מחיר למרבית האמנים הישראליים, דוגמת יוסף זריצקי, משה גרשוני, משה קופפרמן ורבים נוספים. בית המכירות גאה ללוות מלכ"רים ועמותות מקומיות במכירות צדקה לגיוס כספים למטרות נעלות. בשנים האחרונות, נרתם צוות העובדים של תירוש לתרום מזמנו וניסיונו על-מנת להוציא לפועל מכירות לטובת עמותת הרוח הישראלית, בית החולים שניידר, בית איזי שפירא, עמותת לתת, עמותת אחת מתשע ועוד.
בית המכירות מנוהל כיום ע"י דב חזן, ושני ילדיו – גליה ואמיתי חזן תירוש. הרומן של מש' תירוש עם עולם האמנות החל עוד בשנות ה- 50, כאשר סב המשפחה, ז'אן תירוש, עלה לארץ והקים את גלריות האמנות הראשונות בישראל. בתו של ז'אן, אורנה, נישאה לדב וביחד הפעילו במשך כעשרים שנה שתי גלריות בת"א ויפו.

האמנות היא חלק בלתי נפרד מה- D.N.A שלנו ואנחנו שואפים לאפשר את הגישה לאמנות לקהל הרחב בארץ ובעולם. עמלת הקונים בתירוש עומדת על 18%, זאת בעוד רוב בתי המכירות בישראל ובעולם גובים עמלת קונים של 25%. עמלה נמוכה זו היא אחת הסיבות לאחוזי המכירה הגבוהים בתירוש – כ- 90%, אחוזי המכירה הגבוהים ביותר בישראל. לחצו כאן לצפייה ב- timeline של תירוש, הכולל נקודות ציון ואירועים בולטים ב- 26 שנות הפעילות של בית המכירות.

תירוש בית מכירות פומביות
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop